Sixam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» VABATEEMA ~4
by melachi the witch Reede Juul 15, 2016 5:26 pm

» Teretere ja tutvustus
by melachi the witch Reede Mai 13, 2016 6:18 pm

» The Sims 4 Get Together
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:44 pm

» TS4: Get Together pildid
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:29 pm

» Üldine abi teema
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:38 pm

» The Sims 4 WCIF
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:37 pm

» Foorumi paremaks lihvimine
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 11:07 am

» UUS KUJUNDUS/ 2016!
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 10:50 am

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:54 pm


Mina.. Meie. 1

+2
melachi the witch
tuuli
6 posters

Sixam :: Sims 3 :: Jutud

Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Mina.. Meie. 1

Postitamine by tuuli Teis Juun 26, 2012 10:43 pm

Mina.. Meie. 1 RmPRa

See oli tavaline hommik (tähendab: keskpäev) Patrick Dougali jaoks. Ärgates oma tõusikust girlfriend Nancy kõrval tundis ta end hästi. Elu, mida ta sai endale lubada oli luksuslik. Nancy issi maksis kinni tema korteri remondi ja lubas, et kui tema firma ehitusprojekt saab valmis Bridgeportis saab ka Patrick endale korraliku penthouse'i, mitte ei pea elama siin vanas kortermajas.

Mina.. Meie. 1 A7gvG

Patrick kõndis otsekoheselt külmkapi juurde.. Ka kõik toiduks minev raha tuli Nancy issi taskust. Patrick kutsus teda hellitavalt isaks, kuid tegelikult oli ta nimi Hr. Brulence. Ärimonopol, kelle pangaarve oli paisunud nii suureks, et ta oleks võinud selle raha eest osta endale mõne väiksema Aafrika riigi.

Mina.. Meie. 1 QmYdX

Astudes söögilaua poole kuulis ta ukse taga koputust. Hr. Brulence see olla ei saanud; Nancy pidi kohtuma temaga brunchil issi uues restoranis. Kuid ikkagi.. Kes sellisel kellaajal? Patrick asetas oma mahlatopsi lauale ning tõmbas selga enda firmariided.

Mina.. Meie. 1 DU7gT

Enne seda, kui ta jõudis ukseni oli juba uks lahti ja seal seisis umbes 12-13 aastane pruunide kiharatega tüdruk. Patrick pidi hakkama naerma ning hoidis vaevu kinni oma naeru.. Mida tegi selline tüdruk tema korteris?

Mina.. Meie. 1 Uzl6N

Tere, minu nimi on Kathleen Dougal, mind küll kutsutakse Katyks, aga nojah.. sõnas tüdruk.
Dougal, sama perekonnanimi, mis minul.. Kas ma tean sind?küsis Patrick ning vaatas uudishimulikult otsa end Katyks kutsunud tütarlast
Eh, ma ei teagi. Minu ema on Amy Gottenberg, kas tuleb tuttav ette? Ta saatis mu siia, ütles, et nüüd on sinu kord mind valvata.. Sa pidid mu isa olema.. pomises laps ning vaatas selgelt otsa oma isale
Ei, see ei saa olla võimalik! See on mingi eksitus.. Sa peaksid lahkuma vastas Patrick hoogsalt ning oli valmis näitama tüdrukule ust
Olgu, ega mul polegi kuhugi minna. Minu ema läks kaasa ühe rokkariga turneele, ma tõesti ei tea, mida teha enam. ohkas Katy ja hakkas välja minema korterist
Oota, tule istu diivanile.. Ma helistan su emale. lausus Patrick otsekoheselt

Mina.. Meie. 1 DLRCj

Patrick võttis telefoni ja leidis, et tema SIM-kaardil on veel alles Amy number. Nad käisid umbes 14 aastat tagasi. Naine oli küll vahepeal üritanud kontakteeruda Patrickuga, kuid nende suhtlemine vajus soiku. Telefonile ta ei vastanud, küll aga avastas Patrick, et tal on uus teade kõnepostis. Muidugi oli see Amylt:
Heiiiiiiii, Patrick, mina Amy siiin. Et ma unustasin sulle öelda.. Sul on tütar. Anyways.. Mina olen hetkel linnast väljas ja mm.. Ma ei viitsi seda tüdrukut endaga kaasas vedada. Paneb koguaeg tarka ja nii, et siiiiiis, jah. Ta on nüüd sinu oma!

Mina.. Meie. 1 GPl09

Kuidas sai üks ema lihtsalt hüljata niimoodi oma lapse? Patrick ei suutnud sellest aru saada ning istus oma tütre kõrvale. Vaadates teda sai ta aru, et tegemist on tema lihase lapsega. Nad vestlesid mõnda aega ja mees mõistis, et ta peab hoolitsema oma tütre eest. Ta oli ju ikkagi juba 36- aastane mees.

Mina.. Meie. 1 PWubJ

Nad olid just saanud jutu jooksma, kui magamistoa uksest astus välja Nancy. Ta vaatas last ning oli valmis juba oma häält tõstma, kui Patrick tõusis püsti ja sammus tema juurde.

Mina.. Meie. 1 WfYYT

Mida teeb üks jõmpsikas minu elutoas? virises ta ja tegi sinna juurde grimmasse.
Palun, rahune nüüd maha.. Ma sain just teada isegi, et ta on mu tütar.. Mäletad Amyt? Ta lihtsalt hülgas oma lapse üritas Patrick päästa olukorda ja hoida Nancy häält vaiksemalt.
No, mul ükskõik. Mingu varjupaika siis, issi ju annetas raha uue varjupaiga jaoks! solvus Nancy veel rohkem ning lahkus toast.

Mina.. Meie. 1 DQRvy

Patrick võttis istet toolil ja mõtles veidi. Kuidas tema elu nüüd edasi läheb? Ta peab ju oma lapse eest hoolitsema..

Mina.. Meie. 1 2uu35

Oma närvide rahustuseks läks ta salatit tegema. Kokkamine oli tema kirg olnud juba väga pikka aega. Kuid mõttes oli ikkagi see, kuidas Nancy reageeris tema lapsele. Eks Patrick oli terve nende suhte kestvuse ajal tundnud, et naisele ei meeldi lapsed, kuid ta ikkagi lootis, et see muutub.

Mina.. Meie. 1 Xr2XI

Pärast Nancy kojujõudmist üritas Patrick seletada, et ta peab hakkama oma lapsega koos elama, kuid naist see ei kõigutanud.
Nancy, see on minu korter, mina olen see, kes siin otsustab. Pluss sa peaksid minu tütresse paremini suhtuma ikkagi sõnas värske isa ja vaatas otsa oma girlfriendi silmadesse, üritades leida sealt vähekenegi inimlikust, kuid ei. Seda ei olnud seal.

Mina.. Meie. 1 3gTtt

Selleasemel hakkas Nancy halvustama Patricku elu.
Jah, elad siin issi arvel, ehk sina täidad minu soove. Mina olen see, kes siin peaks otsustama. Sina ei too siia oma lapsi lihtsalt. Mis sulle kohale ei jõua? tõstis naine oma häält ja üritas oma tahtmist peale suruda.

Mina.. Meie. 1 8QZh5

Tead, mis, Nancy? Mul on kõriauguni sinu egoistlikust käitumisest.. Oled sa kunagi mõelnud, et terve maailm ei keerle sinu ümber.. Et kedagi ei pruugi huvitada sinu pangakonto suurus või sinu üleüldine väljanägemine? Meiega on kõik läbi, palun lahku minu korterist ja ära tagasi tule.


Mina.. Meie. 1 NaLVU

Nancy lahkus lüües ukse kõva pauguga kinni. Juttu oli aga pealtkuulnud Katy.
Mida ma valesti tegin, sõnas ta nutuselt.

kohutav kvaliteet ja laisk teostus.


Viimati muutis seda tuuli (Teis Juun 26, 2012 10:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
tuuli
tuuli
Administraator

Postituste arv : 1328
Liitus : 07/12/2011
Asukoht : tallinn

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by melachi the witch Teis Juun 26, 2012 10:47 pm

O, me laiki. Hea teos.
melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by tuuli Teis Juun 26, 2012 10:50 pm

kvaliteet on kohutav -.-
tuuli
tuuli
Administraator

Postituste arv : 1328
Liitus : 07/12/2011
Asukoht : tallinn

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by Merlin Kolm Juun 27, 2012 5:56 am

Mõnus Smile
Ootan järgmist
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by Ananass Kolm Juun 27, 2012 6:11 am

Päris äge.
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by Keidzy Kolm Juun 27, 2012 6:15 am

Ananass kirjutas:Päris äge.
Keidzy
Keidzy

Postituste arv : 1112
Liitus : 06/12/2011
Asukoht : Keila
Vanus : 25

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by Viinamari Kolm Juun 27, 2012 6:37 am

Keidzy kirjutas:
Ananass kirjutas:Päris äge.

+Ma likesin ka Happy
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Mina.. Meie. 1 Empty Re: Mina.. Meie. 1

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


Sixam :: Sims 3 :: Jutud

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele