Sixam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» VABATEEMA ~4
by melachi the witch Reede Juul 15, 2016 5:26 pm

» Teretere ja tutvustus
by melachi the witch Reede Mai 13, 2016 6:18 pm

» The Sims 4 Get Together
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:44 pm

» TS4: Get Together pildid
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:29 pm

» Üldine abi teema
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:38 pm

» The Sims 4 WCIF
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:37 pm

» Foorumi paremaks lihvimine
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 11:07 am

» UUS KUJUNDUS/ 2016!
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 10:50 am

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:54 pm


Superstaar

+4
tuuli
Merlin
Ananass
Viinamari
8 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Superstaar Empty Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 9:25 am

Superstaar
1.osa

Minu nimi on Tana, 2-aastane laps. Sel päeval, mu vanemad olid tähistamas jõululaupäeva...

Oli ilus jõululaupäev. Lund sadas, piparkookide lõht terve maja, kamini ääres sokid, kuhu sisse päkapikud häid asju toovad, nagu ikka jõuludel. Ma mängisin oma tädi kingitud karumõmmiga. Karuke oli hallikas pruun ja hästi kulunud. Tädi tõi selle mulle siis, kui ma sain ühe kuuseks.
"Kullake, ma armastan sind," lausus ema ja võttis mu sülle. Kallistasime.
Siis tuli isa ja hakkas minuga mängima. Isa viskas mind õhku ja tegi kõdi. Minu rõõmukilkeid oli kuulda terve maja peal.

Järgmisel päeval mu kallid emme ja issi pidid minema. Nad helistasid Soniale, mu ema tuttavale, kuid midagi läks valesti...

Mu ema läks telefoni juurde ja helistas tädile.
"Tsau Sonia! Kas sa vaataksid mu tütart täna õhtul?" küsis ema.
"Jah, ma saan. Ma olen seal mõne minuti pärast. Tsau!" ütles teiselt poolt Sonia hääl. Ema oli rõõmus. Sonial ise pole lapsi, sellepärast mu ema alati tema kutsubki.
Ema pani telefoni tagasi torule tuli kallistas mind.

Varsti jõudiski Sonia kohale. Tal olid mustad lokkis juuksed. Valge pikk jakk ja teksased. Sisse astudes ta naeratas.
"Tere," ütles ta ning kõdistas mind.
Mu vanemad lehvitasid ja tegid mulle põse peale musi. Nad läksid.
Mul hakkas igav ja ta nägi mu läbi. Ta tõi raamaturiiulist siniste kaantega mu lemmiku raamatu ja hakkas seda mulle lugema. Ma alati naeran, kui ta seda loeb.
Poole tunni pärast helises telefon. Sonia pani raamatu käest ja tõttas telefoni suunas.
"Eii!!!" lausus ta, kui oli telefoni torule pannud. Ma nägin, kuidas tal silmist pisaraid langes.

Ma kuulsin õuest politsei auto hääli. Ta jooksis meie aiast sisse ukse poole.
"Selle maja omanikud said vigastada auto kokkupõrkes ja kahjuks on nad surnud..."
Ma hakkasin nutma selliseid sõnu kuuldes.

Nüüd olen ma orb, ja minu ainult sugulaste elus olid minu onu, tädi ja minu väike nõbu, nii et ma tahaksin elada koos nendega Californias...

Maja ette sõitis hall auto. Sealt välja astusid üks tädi ja süles oli tal tema laps ja nagu ma aru sain, siis nemad olidki minu tädi ja nõbu, keda ma pole ammu näinud.
Naisel olid seljas valge pikk jakk ja must seelik. Mu tädil oli pruunid juuksed ja õrn meik peal. Ta naeratas.
Mu nõbul oli roosa jope ja valged karupüksid. Tal olid helepruunid lühikesed juuksed.
Mu onu tuli ka autost välja ning võttis mu sülle.
Onul oli seljas pruun nahktagi ja valged teksad. Prillid ja sama juustevärvus, mis tädilgi.
Me läksime autosse. Seal oli mõnus soe õhk.

Me jõudsime ühe päevaga Californiasse. Seal oli soe, mitte külm nagu meil oli.
Sõitsime kollase maja ette, kuhu onu oma auto parkis.

5. aastat hiljem...

Ärkasin äratuskella peale. Mu tuba on kollase-punase segu toast üles. Mul oli seljas tumesinine pitšaama ja lühikesed punased juuksed. Mis eile alles ilusaks lõigati. Kui jalad maha panin, tundsin mõnusat pehmet vaipa. Läksin alla.
Onu ja tädi vaatasid telekat.
Vetsus suundusin kohe dušši poole.

Kui ma kööki jõudsin oli juba Rachel seal.
Tädi tegi pannkooke ja serveeris meile.
"Täna on meie esimene koolipäev. Kiirusta, Tana!" sõnas Rachel, kui ma laua taha istuma sain.
Me mõlemad sõime pannkooke isuga.
Kui meil oli söödud ja käed pestud alustas Rachel minuga rääkimist.
"Mis jube riietus sul seljas on!" ütles ta mulle. Tal peaks häbi olema.
Kui me nägime bussi siis Rachel ja tädi kallistasid.


Koolis oli igast chikke poisse ja tüdrukuid.
Ma läksin sisse, koridori. Kõik poisid ja tüdrukud vahtisid meid. Lõpuks märkasin ma eriti nummit poissi.
Ma sammusin oma kappi juurde ja võtsin aabitsa, kuna esimene tund pidi olema eesti keel. Ma istusin koos selle nummi poisiga.
Meie ees oli Rachel ja veel mingi tüdruk.

Kui tund lõppes, läks see poiss ära. Ma tõusin püsti ja märkasin kahte tüdrukut mu poole vaatamas. Naeratasin neile ja nad tulid lähemale.
"Tere, mu nimi on Eveline. Mis su nimi on?" päris blondipäine tüdruk.
"Minu nimi on Tana, tore tuttavaks saada," vastasin ma naeratades.
"Minu nimi on Rebecca. Lähme õue!" sõnas tumedanahaline ja mustade juustega teine tütarlaps.
Õues oli igast lapsi. Kuskil märkasin ma ka oma nõbu.
Rachel tuli mu juurde, üks käsi selja taga.
"Vaata!" ütles ta ning näitas näpuga taevasse. Seejärel ma tundsin külma vett mu nahal, ta oli mulle veepommi viskanud riietesse.
Varsti tuli mu pinginaaber ja tegi seda sama ka Rachelile.
Ma jooksin ruttu maja nurka ja hakkasin nutma. See sama poiss tuli mu juurde.
"Aitäh!" ütlesin ma talle läbi nutu.
"Võta heaks!" sõnas Marco mulle naeratades. Ma sain ta nime teada, Marco.
"Kas sa tuleksid meile pärastlõunal?" küsis ta ootamatult.
"Jah, muidugi," vastasin ma ning naeratasin.
Me kallistasime ning ma punastasin vist.
"Okei, pärast näeme," laususin ma naerdes.
"Tsau," ütles Marco.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Püh Aug 26, 2012 11:41 am

Palju vigu on. See 2-aastase osa oli suht imelik.
Minu nimi on Tana, 2-aastane laps. Sel päeval, mu vanemad olid tähistamas jõululaupäeva...
Selle koha oleks saanud paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalju paremini teha. Niisamuti mõned teisedki kohad. Ma ei viitsi hetkel tervet osa läbi lugeda, kuid tundub, et on parem, kui su eelmine jutt. Kas sa toda üldse jätkad?
Kas hakkab olema nii, nagu su simsijuttudega tihti?
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 11:45 am

Ei, mulle tuli üks mõte ja siis ma mõtlesin, et võiks selle kirja panna.
Mm, kahju siis. Ma proovin ennast parandada.

Superstaar
2.osa


Kõndisin mööda aeda Marco maja ette. Läksin uksele, et koputada. Kui Marco mind nägi, siis me kallistasime.
Me jooksime nende maja taha. Me hakkasime jalgpalli mängima. Esimest korda mängides lõin ma palli täpselt talle kätte. Ma muutusin kurvaks.
Seejärel hakkasime tagaajamist mängima. Ma jooksin esimesena eest ära, aga mul hakkas palav ja ma jäin seisma. Ta sai mu kätte. Siis ajasin ma teda taga.
Siis läksime kiikudele. Kiikusime ja naersime.
Marcol tuli mõte, hakata politseid ja pätti mängima ja ma olin nõus. Kui Marco ära suri, siis ma jooksin ta juurde ja hakkasime naerma.
Ning varsti hakkasime palli mängima, et me pidime üksteisele palli viskama.
Varsti tuli mõte meile basseini minna. Marco oli enne koolis öelnud, et kui vihma sadama ei hakka, siis lähme basseini. Tal ulpisid kaks madratsit vee peal. Mina läksin roosale ja Marco kollasele.

Minust ja Marcos said parimad sõbrad, nii olin ma õnnelik. Kuid minu perekonna olukord oli halb...

Koju jõudes läksin oma tuppa koolitükke tegema. Kui valmis sain läksin alla klaverit mängima.
Rachel tuli:
"Lõpeta mängimine minu klaveril. Nüüd ma ütlen seda emale," hakkas Rachel vinguma.
"Ema! Tana mängib minu klaveriga. See on ju minu oma," vaidles Rachel nii, et ma kuulsin.
"Ma lähen ütlen seda talle," sõnas ema.
Siis nad tulid mu juurde.
"Tana, sa ei tohiks mängida Racheli klaveriga. Ma karistan sind selle eest," ütles ta mulle rangelt.
"Sa oled külaline ainult. Mine oma magamistuppa!" rääkis ta edasi, kui nägi, et ma ei kavatsenud midagi rohkem rääkida.
"Palun vabandust!" vastasin ma ning läksin oma tuppa, nagu käsiti.
Ma istusin oma tuppa jõudes voodile ja pisarad tulid silmist.

Miks see kõik peab minuga juhtuma? mõtlesin ma endamisi.

7 aastat hiljem...

Ärkasin oma roosa-mustast toast. Läksin kapi juurde ja panin selga tumelilla T-särgi, peal oli luukere, ja lühikesed mustad püksid.
Jalutasin peegli juurde, et juuksed ära kammida. Oma juukseid vaadates ilmus mulle mu ema. Ma kammisin juuksed ruttu ära ja läksin alla.
Kööki jõudes istus Rachel laua taga ja ma hakkasin sööki valmistama.
Tegin meile võileibu. Serveerisin ära ja istusin Racheli ette.
"Täna on korvpalli konkurents koolis," ütlesin ma talle.
"Ma tean seda. Ma käin kisakooris! Sa oled nii loll!" nähvas Rachel.
"Lähme nüüd!" ütlesin ma ning me tõusime laua tagant püsti. Ma panin punase koolikoti selga ja tema pani valge koolikoti.
"Tana tuli!" ütles Eve ja naeratas Rebeccale.
"Hei," ütlesid nad mulle. Nad kallistasid mind.
Me läksime tuppa ja nägin laulma Marcot.
Ma naeratasin ning lähenesin talle. Ta ei laulnud enam.
Marco keeras selja. Ma muutusin kurvaks.
"Viimasel ajal Marco ei räägi enam minuga. Ma ei saa aru, mis põhjusel," kurtsin ma oma muret Rebeccale.
"Sulle meeldib rokk. Sa oled pungi tüdruk. Sa oled nüüd nii erinev," ütles Becky.

Me läksime saali, kus Rachel tantsis.
Istusime esimesse reasse.
Varsti tuli kuskilt välja Marco. Tema ja ta sõbrad hakkasid kõrvpalli mängima.
Ma tõusin püsti ning lehvitasin talle kurvalt.
Üks tüdruk läks temaga flirtima.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Püh Aug 26, 2012 12:11 pm

Aeg läheb nii kiiresti edasi.. korraga on möödas 5 aastat, siis juba 7.
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 12:37 pm

Nojah. Happy
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Merlin Püh Aug 26, 2012 2:36 pm

...
Ma ei oskagi nagu midagi öelda. Sa saad esimese kriitika ja jätad pooleli, kui see kriitika on negatiivne või õpetav. Mitte ühelgi pole perfektne jutt (võta seda arvesse).
Jutust aga nii palju, et näpukaid oli palju - tähed segamini läinud, mõni ära jäänud või sõna vales vormis. Samuti ei usu ma, et kaheaastane laps mäletab, millal ta tädi talle mõmmi kinkis. Esimese osa kohta veel, et see ei meeldinud mulle. Ma ei saanud seda... tunnet (kui nii võib öelda), et ma näen läbi väikese lapse silmade ning täiskasvanute omavaheline jutt oli ka kummaline. "Tsau" nagu sinna (minu arvates) ei sobi.
Ning ütlen, et see teine peatükk oli ka rohkem kellegi blogi lugemine. Koguaeg oli, et siis hakkasime, siis tegime, siis mängisimine. Kasuta erinevaid sõnu! Ma tean, et sulle on neid väga palju öeldud.
Mis ma tahan kokkuvõtteks öelda on, et mulle hetkel ei meeldi. Kui sa suudad mu meelt muuta järgneva peatükkiga siis hakkan ma seda lugu jälgima.


Viimati muutis seda Merlin (Teis Aug 28, 2012 9:31 am). Kokku muudetud 5 korda
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 2:55 pm

Sullegi kriitikat, Merlin.
Sa oleks pidanud enne läbi lugema, kui sa postitasid, kuna siingi on see Takuya ja Mezilane. Aga siin neid pole ju!!

Agajah, ma tõesti proovin seda mitte pooleli jätta ja ma proovin nii ka,et kõikidele meeldiks.

Superstaar
3.osa


Mina, Eve ja Becky asustasime ansambli, kuid minu vanemad ei lubanud minna, nii et ma läksin salaja...

Ma lamasin voodis, kuid tõusin üles. Jooksin kiiruga meie ansambli proovikohta.
Vaatasin ringi, et keegi mind ei vaataks ja sisenesin ühte garaaži. Eve ja Becky istusid punasel diivanil ja ootasid mind.
"Tere Tana. Mängime meie uut laulu. Meil on vaja harjutada," sõnas Eve ja tõusis diivanilt püsti.
"Jah, lähme," ütlesin ma naeratades. "Ma arvan, et see on suurepärane!"
Ma läksin kitarri ja mikrofoni taha. Becky trummide ja Eve ka kitarri.
Kui me lõpetasime, siis Becky ja Eve hakkasid plaksutama. Ma naeratasin. Lõpuks hakkasin ma hurraa ja hurraaa hüüdma.

Ma jooksin koju, kuna ma olin küllalt kaua ära olnud.
Nägin, et isa vaatas aknast välja, järelikult nad olid mind näinud. Ma hakkasin muretsema, kuid siiski läksin sisse.
Isa istus diivanil ja ema pikutas.
Ma seisin teleka kõrvale ja vaatasin kurvalt emale otsa, kuna ma nägin, et neil olid vihased näod.
"Tana. Mida sa teinud oled? Kus sa olnud oled?" küsis mult vihane isa. "Kas sa arvad, et meile meeldib see?"
Ma ei jõudnud enam ja ma hakkasin nutma. Jooksin ülesse oma tuppa.
"See on see, mida sa väärid!" ütles Rachel, kui ma oma tuppa sammusin. Talle ikka meeldib minuga riielda.
Kui tuppa sain hakkasin ma nutma. Istusin toolile ja hakkasin mõtlema, miks nad mind vihkavad. Otsustasin magama minna.
Tõusin püsti ja tõmbasin riided seljast ära, läksin voodisse ning hakkasin nutma.

Ma otsustastasin minna diskoteeki koos sõpradega...

Peegli ees otsustasin ma juuksed hobusesabasse panna.
Kuna hetkel olid riietuseks sinised poolpikad teksad ja sinise musta ruuduline pluus, siis otsusasin need ära vahetada.
Läksin oma tuppa ja võtsin kapi lahti. Leidsin lilla topi ja teksaseeliku. Kõrva panin suured hõbedad rõngad.
Vaatasin end korraks peeglist välja ja siis võisin minna.

Sõitsime roosa autoga, mis oli Eve oma. Läksime kõik kõik autost välja ning ma imestasin, see maja oli super ja muidugi väga suur.
Seest olid seinad mustad, nagu põrandki ja valgustusi oli nii palju. DJ mängis, baarid töötasid ja kõik tantsisid, nagu ikka diskoteegis. Ka meie hakkasime tantsima.
Varsti märkasin ma Marco't. Ta naeratas. Seejärel tuli üks tüdruk. Seesama, kes teda eile flirtis. Ta hakkas Marcoga tantsima. Ma olin pettunud.
Ma istusin ühele mugavale, pehmele diivanile.
"Ära hooli temast. Lähme koju," ütles Becky, kes oli koos Evega mu juurde tulnud.
Ma võtsin sõnu kuulda. Tõusin püsti ja järgnesin Beckyle.
Istusime samasse autosse, kust enne me tulime.
Ma mõtlesin terve tee peal Marcole.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Merlin Püh Aug 26, 2012 3:02 pm

Miks nüüd nii närvi? Ma ainult ütlesin, mida ma arvan ja kuna ma olin eelmises kohas juba kirjutanud pika jutu maha, ei leidnud ma põhjust, miks hakkata uut kirjutama.
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by tuuli Püh Aug 26, 2012 5:01 pm

palun ärge tülitsege, eksole:) tülid jätke eemale foorumist.
tuuli
tuuli
Administraator

Postituste arv : 1328
Liitus : 07/12/2011
Asukoht : tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Merlin Püh Aug 26, 2012 5:04 pm

Ei tülitsegi.
Lihtsalt põhjendasin oma väikese näpuka ära Smile
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 5:15 pm

Ma ei läinudki närvi.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Lyca . Püh Aug 26, 2012 5:33 pm

Mulle väga meeldib : )
Jätka samas vaimus, aga võta neid nõuandeid ka kindlasti kuulda/arvesse Smile
Lyca .
Lyca .

Postituste arv : 932
Liitus : 16/12/2011
Asukoht : Ida-Virumaa/Kiviõli

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Külaline Püh Aug 26, 2012 6:58 pm

Ma nõustun täielikult Merliniga.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Püh Aug 26, 2012 7:09 pm

Aitäh Pille Smile
Ja ma tõesti proovin saada selle jutu tehtud.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by melachi the witch Püh Aug 26, 2012 7:25 pm

See jutt ei loo põnevust, anna andeks, aga nii ma arvan. Sa peaksid veidi rohkem detailidesse laskuma, need laused on enamvähem, kui punktid kavandis, mille peale ehitatakse jutt üles.

Näiteks- Ka meie hakkasime tantsima.
Varsti märkasin ma Marco't. Ta naeratas. Seejärel tuli üks tüdruk. Seesama, kes teda eile flirtis. Ta hakkas Marcoga tantsima. Ma olin pettunud.
Ma istusin ühele mugavale, pehmele diivanile.
"Ära hooli temast. Lähme koju," ütles Becky, kes oli koos Evega mu juurde tulnud.
Ma võtsin sõnu kuulda. Tõusin püsti ja järgnesin Beckyle.
Istusime samasse autosse, kust enne me tulime.
Ma mõtlesin terve tee peal Marcole.

Ma kirjutaksin selle osa jutust hoopiski nii-

Ka meie hakkasime muusika saatel tantsima. Veidikese aja möödudes märkasin saalis istuvat Marcot. Ta naeratas. Kuid vahetult peale seda ilmus kui maa-alt üks heledapäine neiu. Seesama, kes temaga eilegi kurameeris. Üsna pea nägin, kuidas nad muusika rütmis sammusid. Ma olin pettunud, pettunud selles, kuidas Marco käitub.. Ma otsustasin leida koha, kuhu istuda, selleks osutus üks vägagi hea välimusega ning loodetavasti ka pehme diivan. Suundusingi sinna poole, mulle jooksid järgi ka sõbrannad, kellega ma eelnevalt siia olin tulnud. Äsja järele jõudnud Becky sõnas "Ära nukrutse tema pärast. Lähme parem koju," mõtlesin, et see ongi ilmselt hetkeolukorras kõige mõistlikum. Ja nii me kolmekesi käevangus suundusimegi Eve auto poole. Klubi uksest välja astudes tundsin, kuidas värske õhk mu ninna tõmbus. Otsisime üpriski laiast parklast meie pisikese sõiduvahendi üles, istusime autosse ja sõitsime vaikuses kodude poole. Terve selle tee mõtlesin ma vaid ühele inimesele - Marcole.

Well, sa ei peagi nii kirjutama, nagu mina, aga lisa jutule särtsu detailidega.

melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Esm Aug 27, 2012 6:29 am

Aitäh, Elina.
Ma võtan neid sõnu kuulda ja proooooooooovin paremaks teha.
Nüüd ma lähengi kirjutama Wink
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Esm Aug 27, 2012 7:24 am

Superstaar
4.osa


Koolis pakuti mingit uut jooki, ostsin ära ja läksin mööda kollast koridori. Varsti märkasin Marcot Bobiga rääkimas. Ma peitsin end ära ja hakkasin kuulama, mida nad räägivad.
"On midagi, mida ma pean sulle rääkima," ütles Marco ning vaatas maha. Arvatavasti on Bob Marco parim sõber. "Homme mu pere ja mina oleme kanadas, sest mu isa on saanud kõrgendust," Mulle läksid need sõnad hinge. Järelikult ei näe enam ma niipea teda.
"Oh, nii kahju," sõnas Bob ning ka tema nägu läks naeratusest nukraks. Nagu minu omagi.
Ma ei suutnud enam ja ma lihtsalt jooksin ära, hakates nutma.

Ma olin tõesti kurb, et ma otsustasin Marcot viimast korda külastada.

Ma jõudsin Marco maja ette. Meie pilgud kohtusid, kuid teda see ei huvitanud. Ta lihstalt istus autosse ja nad sõitsid ära. Igaveseks.
Mul polnud enam midagi teha seal tühjal krundil ja ma läksin ära koju, hakates jällegi nutma.

2 AASTAT HILJEM...

Meie ansabliga on juba superhästi läinud. Varsti tuli ka esimene plaat välja ja me proovime järjest rohkem ja rohkem paremaks minna. Viimase plaadi esituse nimi oli "Yeah, Yeah, Yeah, Yeah" mis meile tohutult meeldis.
"Tana, täna õhtul on meie imeline pidu," ütles Eve ning kallistas mind. Mul on ikka nii vedanud, et ma sellised sõbrad olen saanud.
"Kindasti," laususin ma.
"See pidu on rannas. Ära unusta!" tuletas mulle meelde Becky.

Jooksin ruttu koju. Maja taha olin ma soetanud redeli, kust kiiresti rõdult minna. Oma tuppa jõudes nägin, et keegi on mu kitarri ära viinud.
"Kus on minu kitarr?" ütlesin ma, ning läksin hulluks.
"Ema! Mu kitarr on kadunud!! Kus see on?" karjusin ma vihaselt emale.
"Ma ei tea. Tavaliselt on see sinu magamistoas. Ära ole nii ebaviisakas!" karjus ema mulle vastu.
Ema pani mind minu magamistuppa luku taha. Ma olin nii pettunud. Helistasin Beckyle:
"Tere Becky! Ma ei tule peole. Nii et minge ilma minuta!" ütlesin ma talle läbi telefoni toru.
"Me ootame sind!" ütles ta. Seejärel kuulsin ma vaid tuut-tuut-tuut ja ka mina panin kinni. Mõtlesin, kuidas peole minna. Hakkasin ust pliiatsiga lahti tegema ja uskuge või mitte. Ma saingi!! Olin vaikselt, et õde või vanemad ei kuuleks. Panin selga heleroosa T-särgi, kuna praegu on suvi ja lühikesed teksad. Juuste sisse panin valge lille.
Läksin samat redelit alla tagasi ja jooksin ranna poole.

Rannas oli ilus. Meri kohises, kõik inimesed, kes seal olid tantsisid muusika saatel. Mõndadel oli isegi nii palav, et mehed olid teksastega ainult ja naised olid rannariietega. Meiegi vahetasime riided ära. Mina panin need samused teksad, mis ennegi ja ülemine osa oli ujumisriietega. Evel oli sama, ainult et tal oli sinine seelik. Beckyl olid pikad teksad. Kõikidel olid ülemine osa samad. Naeratades läksime üles pikast ja puidust tehtud trepist, kus DJ tegi valjult muusikat. Ka meiegi hakkasime muusika saatel tantsima. Üks blondide juustega mees koguaeg vahtis mind ja mul tundus, et ma punastasin vahetevahel.
"Ma tahan juua midagi alkohoolset," ütlesin ma baarileti taha istudes. Baarimees naeratas ja tõi mulle mingi roosat värvi blöga, mis maitses nagu siirup.
Kui mul oli 3 tassitäis seda blöga joodud jäin ma purju. Mul silme ees kõik tiirles ja kukkusin ümber. Tõusin püsti ja hakkasin tantsima. Varsti tuli see sama blondipäine mees ja silitas mu põske. Kuna ma olin purjus, siis ma ei mõelnud, mida ma teen. Ta palus mind endaga tantsima, ma nõustusin. Mees pani oma käed mu tagumiku peale ja patsutas neid, me mõlemad naersime.
"Kas sa tahad tulla minuga randa?" küsis ta siis. Ta ütles oma nime ka - Josh. Ma noogutasin ja naeratasin. Ta tiris mind käest ja me läksime mere äärde, seejärel, hakkas ta mind suudlema ja mulle tundus, et ma armastan teda. Ma mõtlesin, mida teha, kas tõugata ta eemale või olla samat meelt, aga ma ikka mõtlesin, et ei tõuka ära. Saagu, mis saab.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Esm Aug 27, 2012 8:19 am

"Homme mu pere ja mina oleme kanadas, sest mu isa on saanud kõrgendust," Mulle läksid need sõnad hinge.
Kuidas niii? :/
1. Kanada on suure tähega
2. Peale otsekõnet (vms) ei saa saatelause alata suure tähega!
3. See 1 lause oleks pidanud olema 2 lauset (minu arust), või siis komadega tehtud.

Jälle möödub kaks aastat ja varajasemal polnud erilist pointi.

Meie ansabliga on juba superhästi läinud. Varsti tuli ka esimene plaat välja ja me proovime järjest rohkem ja rohkem paremaks minna. Viimase plaadi esituse nimi oli "Yeah, Yeah, Yeah, Yeah" mis meile tohutult meeldis
See plaatide teema on suht imelik.. Alguses, et varsti tuli ja siis, et viimase plaadi..
Ema paneb 14. aastase väikse nääklemise pärast luku taha?
Meri kohises, kõik inimesed, kes seal olid, tantsisid muusika saatel.
Minu arust oleks see koma pidanud seal olema.

Sõnade järjekord..
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by melachi the witch Esm Aug 27, 2012 11:33 am

Segane jutt on veidi ja ära kiirusta niimoodi nende aastatega. Pmst igas osas möödub 2-4 aastat ja see oli alles neljas osa ju. Loe enda jutt enne postitamist paar korda läbi, kui sa ei ole kindel, mismoodi sõna mingis käändes välja näeb saad seda kontrollida saidil eki.ee.
melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Teis Aug 28, 2012 7:34 am

Superstaar
5.osa


Ma pidin selga tõmbama musta pesu. Sisenesin valgest uksest magamistoasse, kus Josh mind juba ootas. Ta tõmbas mind voodisse ja hakkas suudlema kirglikkult.

Järgmisel hommikul:

Ärkasin samas voodis, kus eile meie möll käis. Pea valutas jubedalt ja hoidsin pead nii kõvasti kinni ning siis tuli meelde eilne õhtu. Hakkasin pabistama ja samuti ka mõned pisarad langesid.
Läksin teisest valgest uksest välja ja ma olin elutoas. Nägin natukene, et Josh oli üleval ja tegi süüa. Läksin kööki toolile istuma. Ma vaatasin talle kurvalt otsa, aga vaikides.
"Kas sa ei mäleta, mis eile õhtul juhtus?" küsis ta minu kõrvale istudes.
"Miks ma siin olen? Kes sa oled?" küsisin ma veidi pabistades, kuna ma mäletasin küll, mis eile juhtus.
"Eile oli imeline õhtu," muigas mees.
Köögi seina peal oli kell ja ma läksin vaatama seda. Ma läksin paanikasse, kell oli pool üks. Ma jooksin magamistuppa, panin selga musta topi ja mustad pikad retuusid ning jooksin välja. Jooksin ruttu oma tuppa ja siis kuulsin ma mingeid samme oma toale lähenemas. Need olid õrndad, seega see oli ema. Ma heitsin ruttu teki alla pikali ja teesklesin magamist. Just sel hetkel astus ema sisse ja äratas mu üles.
Tõusin püsti ning mõtlesin napilt läks ning naeratasin.

Becky kodus.

Me kolmekesi lugesime Rebecca kodus raamatuid. Mina lugesin muusikaakadeemiast 2, Eve muusika akadeemia 3 ja Becky muusika akadeemia 1. Need osad ongi kõige paremad.
Lõpuks ma ei viitsinud enam lugeda ja panin raamatu maha.
"Ma lähen vetsu. Head lugemist teile!" sõnasin ma naeradades. Vetsu poole minnes ma kukkusin kokku. Becky ja Eve jooksid ruttu minu juurde.
"On sinuga kõik korras?" küsis Eve kergendunult, kui ma püsti sain. "Miks sa minestasid?"
"Ma ei tea. See hakkas juhtuma pärast seda pidu," ütlesin ma kurvalt. "Mul tavaliselt hakkab pea valutama ja siis minestan,"
"Äkki oled sa r a s e?" küsis Becky ja ma üllatusin ning kõndisin pea maas sinna, kus me enne lugesime. "Iga märk näitab, et ta on r a s e," ütles ta Evele. Eve vaatas suu lahti minu poole.
"Ära muretse," ütles Eve mulle lähenedes ja siis kallistas.

Ma otsustasin kasutada rasedustesti.

Ma istusin suu lahti vannil ning vaatasin rasedustesti. Tõusin püsti ning hakkasin nutma. Pesin käed puhtaks.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by melachi the witch Teis Aug 28, 2012 11:02 am

Hakkasin ust pliiatsiga lahti tegema ja uskuge või mitte. Ma saingi!! Olin vaikselt, et õde või vanemad ei kuuleks. Panin selga heleroosa T-särgi, kuna praegu on suvi ja lühikesed teksad. Juuste sisse panin valge lille.
Läksin samat redelit alla tagasi ja jooksin ranna poole.


esiteks.. kui ta redelit pidi tuli.. siis miks ta ka nii tagasi ei läinud? vaid tegi pliiatsiga luku lahti, mis on füüsiliselt võimatu.



Ma istusin suu lahti vannil ning vaatasin rasedustesti. Tõusin püsti ning hakkasin nutma. Pesin käed puhtaks.

teiseks.. rasedustest, oh well see ei näita esimesel päeval midagi, üpriski loogiline, huh? ja sümptomid ei teki ka esimese päevaga, elu pole nagu simsimäng. i mean it. ja tõusin püsti ning hakkasin nutma. okei, see on veel enam vähem aga pesin käed puhtaks? osa lõpplause? igastahes mu jutu mõte, mida ma praegult kirjutasin on see, et loogilisust rohkem. ja plöga kirjutatakse tugeva p'tähega. ma ei taha olla mean aga imelikud vead on, sorri, tõesti, ma tean, et sa alles harjutad jms aga ikkagi, võiks uurida enne, kui kirjutad.
melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Merlin Teis Aug 28, 2012 2:27 pm

Mis mõttes, et iga märk näitab?
Sa pole isegi kirjutanud, mis märgid tal on. Iga inimene võib nõrkusest maha kukkuda nng nõrkus ei tähenda kohe rasedust.
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Teis Aug 28, 2012 3:39 pm

Elina- Ta ei teinud välisust lahti vaid oma toa ust ning siis ta läkski redelist alla Happy
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by melachi the witch Teis Aug 28, 2012 4:45 pm

Ma sain aru jah, aga, kus tal rõdu oli siis? Ja milleks oli ta emal vaja teda üldse lukustada?
melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by tuuli Teis Aug 28, 2012 6:53 pm

rasedustesti saab teha pm min kaks nädalat peale vahekorda
tuuli
tuuli
Administraator

Postituste arv : 1328
Liitus : 07/12/2011
Asukoht : tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar Empty Re: Superstaar

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele