Sixam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» VABATEEMA ~4
by melachi the witch Reede Juul 15, 2016 5:26 pm

» Teretere ja tutvustus
by melachi the witch Reede Mai 13, 2016 6:18 pm

» The Sims 4 Get Together
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:44 pm

» TS4: Get Together pildid
by melachi the witch Esm Märts 28, 2016 6:29 pm

» Üldine abi teema
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:38 pm

» The Sims 4 WCIF
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 2:37 pm

» Foorumi paremaks lihvimine
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 11:07 am

» UUS KUJUNDUS/ 2016!
by melachi the witch Nelj Märts 24, 2016 10:50 am

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:54 pm


Superstaar

+4
tuuli
Merlin
Ananass
Viinamari
8 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Laup Sept 01, 2012 9:52 am

Superstaar
6.osa


Jooksin, ja püüdes mitte pikali kukkuda, Eve poole. Kui ta mind nägi, siis ta naeratas ning me kallistasime. Puhkesin tema ees nutma, siis tuli ka Becky, kuna ma kuulsin, et Becky jääb Eve juurde ööseks.
"Mis juhtus?" küsis Eve ja ka tema oli kurb.
"Miks sa nutad?" küsis nüüd ka Becky.
"Tule sisse ja sa räägid meile kõik ära," ütles Eve ja tõmbas mind sisse.
"Tüdrukud, ma olen r a s e," ütlesin ma ning hakkasin jälle nutma.
"Sa pead ütlema seda oma perele ja meile lapse isa," ütlesid nad seda koos.
"Mu ema tapab minu," laususin ma ja jälle hakkasin ma nutma.
"Sa võid meid usaldada," sõnas Becky ja kallistas mind.
"Ära muretse!" sõnas ka Eve ning tõmbas mind oma embusesse, siis ma pidingi lahkuma.
Koju jõudes oli juba pime. Tuppa astudes nägin ema kurja pilku ja mõtlesin mis nüüd juhtus.
"Tana, sa oled halb halb tüdruk!!! Mida sa teinud oled?" küsis ta rangelt ja näitas mulle rasedustesti, nüüd ma sain aru, mis lahti oli. "Kao välja mu kodust!"
"Jah, muidugi! Siis ma võin lõpuks öelda, et ma vihkan sind... ja sind samamoodi!" karjusin ma näidates näpuga Racheli poole. Jooksin oma tuppa ja hakkasin hästi kõvasti karjuma ja tampima, et nad mind kuuleks.
Poole tunni pärast oli mu tuba nii tühi. Kasti sees olid linad, riided, telefon ja igast meigi asjad janii edasi.
"Sa oled ikka veel siin. Välja!" karjus ema ning näitas ukse suunas.

Kõndisin pargis, kuna seal oli valge. Istusin pingile, et ennast magama sättida, aga pink oli kõva ja sellel oli ebamugav magada, nüüd ma tundsin, kui halb on olla vaene.
Ärkasin hommikul lindude sirina ja inimeste häälte peale. Tõusin püsti ning vaatasin telefonist kella, 12:06. Ohkasin.
Kõndisin edasi, pea maas.
Varsti jõudsin Josh'i juurde. Ootasin teda ukse taga 2 sekundit ja siis lõpuks avanes uks.
"Ma pean sulle midagi rääkima," ütlesin ma ning muutusin kurvaks. "Ma olen rase ja sina oled lapse isa, Josh,"
"Mida?" küsis ta ning Josh'il jäi suu lahti. "Mind ei huvita! Ma ei taha sind näha enam kunagi,"
"See laps ei ole ainult minu oma," ütlesin ma ning läksin talle lähemale, et teda suudelda, aga ta tõmbus eemale.
"Ma olen kihlatud," sõnas ta ja pani ukse pauguga kinni. Nüüd jäi mul suu lahti.

"Tsau," ütlesime me ühel ja samal ajal. Ma otsustasin minna Eve juurde.
"Mu tädi viskas mu majast välja ja Josh ei taha last. Palun aita mind!" ütlesin ma kurvalt.
"Minu maja ei ole piisavalt avar, aga ma saan sulle tööd otsida," sõnas seejärel Eve. "Siin on palju töökohti, mida saad teha. Näiteks ettekandijana või kohaletoimetamise tüdruk,"
Evel oli õigus, ma sain tööd. Köögis. Pesin just äsja nõusid, seejärel pidin ma köögilauda pesema. Ega ma üksi ei olnud, üks naine oli veel, blond ja sale.
Telliti hamburgereid ja praetud räime. Blond ja sale naine hakkas hamburgereid tegema ja mina tegin räime.
Poole tunni pärast sisenes tumedate juustega ja heleda nahaga mees, tulles ta kiitis meid, et need lõhnavad superhästi ja nii edasi.
"Vaata seda kööki! See on vastik," sõnas boss, kui nägi, et köögikapid on mustad. Muidugi ta riidles minuga, kuna see blond naine on ta õde.
"Ma ei ole väga huvitatud puhastamisest," tunnistasin ma.
"Väga halb!" vastas ta ja raputas pead.
"See on ju mu esimene tööpäev," ütlesin ma natukene vihasemalt, aga loodsin, et ta sellest väga aru ei saanud.
"Mind ei huvita! Sa oled vallandatud!" karjus ta vihaselt, järelikult ta sai aru, ja ma hakkasin nutma.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Laup Sept 01, 2012 11:37 am

Jooksin, ja püüdes mitte pikali kukkuda, Eve poole.
Jad pole vaja.

Viimane lõik oli suhteliselt imelik.. vallandamine kohe ja nii..
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Lyca . Laup Sept 01, 2012 1:52 pm

Kriitika osas ma nõustun suuremas osas eelmiste komenteerijatega. Muidu on väga hea jutt!
Lyca .
Lyca .

Postituste arv : 932
Liitus : 16/12/2011
Asukoht : Ida-Virumaa/Kiviõli

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by melachi the witch Laup Sept 01, 2012 7:42 pm

Tore jutt, aga minu puhul jääb ikka ja jälle loogikast puudu.. Eks see tuleb harjutamisega.
melachi the witch
melachi the witch
Administraator

Postituste arv : 1423
Liitus : 04/12/2011

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by tuuli Laup Sept 01, 2012 8:10 pm

see on vist kõige ebaloogilisem jutt, mis ma olen iial lugenud
tuuli
tuuli
Administraator

Postituste arv : 1328
Liitus : 07/12/2011
Asukoht : tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Nelj Sept 06, 2012 3:51 pm

Kas see jutt jätkub? : )
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Kätuu Nelj Sept 06, 2012 4:31 pm

jutt võiks pikem olla Happy muidu ootan uut.
Kätuu
Kätuu

Postituste arv : 525
Liitus : 17/06/2012
Vanus : 24

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Reede Sept 07, 2012 2:51 pm

Superstaar
7.osa


Ma olen uue töökoha leidnud. Pitsa viijana (vms).

Sõitsin ühe kollase, roostetanud autoga ilusa, suure ja valge maja ette. Võitsin pagasnikust pitsa ja astusin ukse juurde.
"Me ei tellinud seda pitsat. Sul peab olema tehtud viga," ütles veidi tüse, blondide juustega naine. "Mul on kahju,"

"Üks naine helistas mulle, sest nad ei saanud pitsat!" karjus vihaselt blondide juustega mees, kes oli ilmselt boss. "Sa oled vallandatud! Mind ei huvita! Ma ei taha sind kunagi näha!"

Kõndisin linnas ringi, ei tahtnud veel koju minna. Siis peatusin mingi klubi ees. Äkki tuleks siia tööle mõtisklesin ma. Kõndisin sisse, kus mind soe õhk tervitas. Poolpaljad naised tantsisid postitantsu ja kõik mehed panid raha igale poole, kuhu võimalik. Sisenesin pruunist uksest.
"Kas sa tahad olla postitantsija selles klubis? Sa oled täiuslik!" kiitis üks mees mind. Punastasin.
"Jah, kas ma saan alustada kohe?" küsisin ma naeratades.
"Muidugi. Pane riidesse ning meik peale," naeratas mees vastu. "Tüdrukud, tema on uus tantsija," ütles ta teistele tüdrukutele, kes hetkel endale meiki peale panid.

Tantsida polnud just väga hea aga ka väga halb. Mulle pole kunagi meeldinud end paljalt teistele näidata, aga tundus, et teistele meeldis. Muidugi ütlesin ma mõeldes.

Minust sai ööklubi tantsija, aga ma olin kurb, et ma midagi sellist ette võtsin, kuigi raha oli vaja.
Kahe kuu möödudes, ma ei tantsi enam. Eve & Becky aitasid leida mulle uue maja.


Pikutasin uues kodus, uuel diivanil ning vaatasin mingit mõttetut saadet. Varsti kuulsin koputust ning panin teleka kinni. Ukse taga oli Eve ja Becky.
"Tere Tana!" ütlesid nad mõlemad. "Otsustasime sulle külla tulla ja me aitame sul siin elada,"
Naeratasin, sammusin kööki ja nad tulid mu järgi. Võtsime kõik hiina toidud, mida ma varem tellisin ja istusime laua taha.
"Me jääme igavesti sõbrannadeks!" ütles Rebecca rõõmsalt.

Varsti hakkasid nad koristama. Becky koristas vannitoa ja Eve köögi.
Ma hakkasin nurisema, et mul on kõht tühi, hakkas Eve kõikidele süüa tegema. Läksime Beckyga kööki, kust tulid imehead lõhnad.

"Head ööd, Tana!" ütles Eve ning lehvitas. "Lähme magama,"
Ma kallistasin neid ja suundusimegi helesinisesse magamistuppa, kus oli 3 pisikest voodit.

6 kuud hiljem

"Hommikusöök on valmis!" karjus Eve all. Ruttasin alla, kõht oli ikka vääga tühi.
"Kas kõik on korras, Tana?" küsis Eve, kui ma laua taha istusin.
"Jah, kõik on korras!" ütlesin ma naeratades.
"Ma arvan, et Tana laps sünnib kiiresti," naeratas ka Becky.

Sel õhtul

Olin just äsja köögis, kui mult hakkas pükste vahelt vedelikku välja tulema. Ma hakkasin nutma. Becky jooksis ruttu telefoni juurde ja helistas kiirabisse.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Reede Sept 07, 2012 3:36 pm

Omg, see aeg möödub nii kiiresti. Mis tähtsus on sellel kõigel varajasemal? Koguaeg mööduvad kuud ja kuud. Vahepeal pole eriti midagi erilist muutunud ega olnud. Tõesti, see jutt liigub l i i g a kiiresti edasi. Ühe osaga kõik rasedus?
Sorry, aga palun kirjelda rohkem ja kui ka need kuud mööduvad, siis enne kirjelda kirjelda kirjelda rohkem! Smile
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Keidzy Laup Sept 08, 2012 6:57 am

Okei.. ma ütlen ausalt, ma ei lugenud tervet juttu läbi.... ja see läheb liiga kiiresti. Ühes lõigus on ta pitsapoiss ja järgmises lõigus on ta juba vallandatud ja kohe peale seda on mingi strippar noh. Ma ei hakka algusest rääkimagi. Please too loogilisust ja kirjeldusi.

Ja mis on jutu mõte? Igal jutul on algus, sündmustik ja lõpp, aga sul ei toimu jutus midagi. Teoorias on ta 16 ja rase?

Mõned laused on ka väga imelikud ja liiga palju lihtlauseid. Mingid väga lollid kirjavead on ka ja mind häirib, et terve jutu kohta on sul ainult ühe korra kirjutatud: "Rase," ülejäänud on "R a s e" ja see tõesti ei sobinud kõikidesse kohtadesse.

Ja tegelaste välimused on mõned ikka täiesti naeruväärses kohas. Näiteks siin:

"Üks naine helistas mulle, sest nad ei saanud pitsat!" karjus vihaselt blondide juustega mees, kes oli ilmselt boss. "Sa oled vallandatud! Mind ei huvita! Ma ei taha sind kunagi näha!"
Um, what? Okei, see kirjeldus on tõesti väga kahtlaselt sisse pandud ja päriselus võetakse sellise vea eest palka maha vms, aga vallandamine? Ja see "mees, kes oli ilmselt boss" oli nagu...?

Ma noriks veel paljude asjade kallal, aga ma ei taha, sest pärast jätad jälle pooleli.
Keidzy
Keidzy

Postituste arv : 1112
Liitus : 06/12/2011
Asukoht : Keila
Vanus : 25

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Merlin Püh Sept 09, 2012 6:53 pm

Kuhu sa tahad välja jõuda? Mis on su siht?

Ning ma ütlen, et sa võiksid natukene raseduse kohta uurida, sest väga raske on kirjutada asjast, mida sa pole ise läbi elanud.
Merlin
Merlin

Postituste arv : 692
Liitus : 22/06/2012
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Viinamari Nelj Okt 04, 2012 4:46 pm

Superstaar
9.osa

Kui olime laval end valmis seadnud, võtsime pillid kätte ja hakkasime mängima. Olime kokku leppinud, et mängime seekord "No".
Panime pillid tagasi ja olime lava ees.
"Väga hea! Te saate edasi!" hüüdis üks meestest, kelle nimi oli Jack.

Me olime väga õnnelikud, et saime edasi.

Tõusin laua tagant püsti, et Mattile putru anda. Siis koputati, läksin ust avama. Seal seisis pitsakuller ja andis mulle pitsa. Maksin kiirelt ära ja viisin selle kööki. Siis tõusid kõik püsti ja võtsid ühe väikse tüki, asetasime taldrikule ja hakkasime sööma.
"Tüdrukud, ma olen tänase õhtu pärast mures!" ütlesin ma.
"Ära muretse..." ütles Becky rõõmsalt.
"..Olla õnnelik" ütles Eveline ning me kõik hakkasime naerma.
"Ma pole ju kunagi laval olla saanud ja veel siis, kui kõik silmapaarid meid vaatavad," ütlesin ma.
"See on normaalne, et sa oled veidi murelik," ütles Eve. "Õigus, Becky?"
"Muidugi!" ütles ta ning võttis veel ühe tüki pitsa küljest. "On aeg lõbutseda!"
"Oodage, üks hetk! Ma panen enne ikka Matti magama." Siis tõusin püsti ja viisin Matti magama.
"Soovin meile edu!" ütlesin Eve naeratades.
"Põhjani!" naeris Becky.

Kui "pidu" läbi sai, läksime magama.

Öösel ärkas Eve ülesse ja läks vaikselt, kikivarvul, kööki, et sealt cocat võtta. Siis istus ta elutuppa diivanile.
Seejärel ärkas Becky, kuna ta kuulis külmkapi häält. Ta läks vaikselt kööki ja sealt edasi elutuppa, kus Eve istuski.
Kui ärkasin mina, olid kõik voodid tühjad.
"Ma ei saa magada!" ütles Becky liiga kõvasti, et kuulsin enda juurdegi ära. Läksin elutuppa, kus Becky ja Eve istusid vaikselt.
"Ma ka mitte! Tana, sul oli õigus!" ütles ta solvunult, kui nägi mind.
"Ma ju ütlesin," naeratasin ma. "Aga nüüd läheme kõik magama!"

Järgmisel õhtul kõndisime mööda kivist maad halli maja juurde.
Kõik plaksutasid, kui me lavale jõudsime.
Hakkasime mängima "So good", kuna selle looga saime me endale fänne juurde.

Pärast räägiti meile, et meie kontsert oli nii edukas, et võibolla hakkaksime millalgil salvestama ka jne.

Järgmine päev läksime oma muusikat salvestama. Becky ja Eve läksid ühte ruumi, mina teisse.

Varsti saigi meie esimene album valmis. Pandi see ka ajalehte, mida me ülejärgmine päev nägime.
Viinamari
Viinamari

Postituste arv : 2668
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Earth, I think
Vanus : 21

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Keidzy Nelj Okt 04, 2012 4:54 pm

ÜLES*

Igatahes.... oh god. Keegi võiks viitsida kirjutada ühe piiika, kriitikarohke kommentaari, aga mina see kahjuks pole.
Keidzy
Keidzy

Postituste arv : 1112
Liitus : 06/12/2011
Asukoht : Keila
Vanus : 25

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Ananass Reede Okt 05, 2012 9:47 am

Peale seitsmendat osa tuleb üheksas? Igatahes ma olen kaheksandat osa ka lugenud ja
1. kuune laps ei istu söögitoolis eriti ega EI söö ise ega mitte üldsegi putru
1. kuune laps koos lapsehoidjaga? Khm..
Siin 9. osas mingit laulumängimist ei olnudki ju. Läksime lavale, võtsime pillid, tulime lavalt ära.
Ja kuhu nad edasi said? Kuidas Tana koju sai? 1. kuune laps EI söö veel putru.
Aeg möödub liiga kiiresti. Mängisime seda. Olime kodus. Mängisime toda. Meile soovitati salvestama hakata. Hakkasimegi. Sellest kirjutati isegi ajalehes.

Põhimõtteliselt selline oli see..
Ananass
Ananass
Moderaator

Postituste arv : 4390
Liitus : 05/12/2011
Asukoht : Pilvede all

Tagasi üles Go down

Superstaar - Page 2 Empty Re: Superstaar

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele